استاندارد ایزو 14001 (سیستم مدیریت زیست محیطی)

درخواست گواهینامه
مشاوره رایگان

گواهینامه ایزو 14001

این استاندارد سیستم مدیریت زیست محیطی نام داردو مزایای آن کاهش انواع آلودگی آب، خاک وهوا وصوتی ومعرفی شرکت به عنوان یک شرکت رعایت کننده قوانین ودوستدار محیط زیست است.

این استاندارد که الزاماتی را برای حفاظت از محیط زیست و جلوگیری از آسیب رساندن آلاینده های شرکت ها به محیط دارد،میتواند در تمام سازمان ها، چه تولیدی و چه خدماتی استقرار یابد.
این استاندارد همچنین می تواند پوشش دهنده بسیار خوبی به قوانین و مقررات دولتی درحوزه محیط زیست باشد، چرا که الزامات این استاندارد فراتر از قوانین و استانداردهای ملی است.
سازمان هایی که استاندارد ایزو 14001 را اجرا و پیاده سازی می نمایند باید جنبه ها و پیامدهای سازمانشان را شناسایی و اندازه گیری نمایند. اندازه گیری عوامل آلاینده مانند گازهای خروجی، پساب ها و … نیز در زمره الزامات ایزو 14001 می باشد.

مزایای ایزو 14001 :

پشتيباني ازمحيط زيست وپيشگيري از آلودگي

انطباق با نيازمندي‌هاي قانوني و مقرراتي

درنظرگرفتن نيازمندي‌هاي زيست محيطي كليه طرف‌هاي ذينفع

 ارزيابي عملكرد زيست محيطي سازمان

شناسايي فرصت‌هايي براي بهبود زيست محيطي

كاهش مصرف منابع طبيعي

كاهش مصرف انرژي

كاهش ضايعات و پسماندها و استفاده از روش هاي بازيافت

كاهش شكايات،جريمه ها و مجازات ها

اطمينان از حفاظت محيط زيست در توسعه پايدار(در سطوح محلي، ملـي، منطقه اي وجهان)

شرکت هادیان توسعه فردا پیاده سازی و اخذ گواهینامه های معتبر ایزو 9001 در کرمان ، تهران ، اصفهان و در شهرهایی که شبکه مشاوران شرکت وجود دارد ، انجام میدهد.

جهت اخذ ایزو در کرمان با ما تماس بگیرید.

شرکت هادیان توسعه فردا برترین ارائه دهنده خدمات مشاوره و اخذ گواهینامه های بین المللی ایزو در کمترین زمان ممکن در کرمان می باشد . شرکت هادیان توسعه فردا  نمایندگی شرکت های معتبر بین المللی را در زمینه ثبت و صدور گواهینامه های ایزو را  دارا می باشد.

شرکت هادیان توسعه فردا با هدف مشاوره و پیاده سازی انواع استاندارد های ایزو  در کرمان و به صورت کشوری  در سازمان  های بزرگ، متوسط و کوچک و با کادری مجرب تشکیل شده است.

 ( اخذ گواهینامه ایزو 9001 ، ایزو 22001، ایزو 14001، HACCP و HSE-MS و ایزو 45001 در استانهای کرمان، اصفهان، شیراز، تبریز، بوشهر، یزد، زاهدان، مشهد، بندرعباس وشهرستانهای جیرفت ، بم ، زرند ، بافت ،کهنوج ، قلعه گنج ، سیرجان ، رفسنجان و…)

جهت اخذ (دریافت – صدور –مشاوره –ممیزی-مستندات) استاندارد بین المللی ایزو ۹۰۰۱ در کرمان میتوانید با مشاوران با تجربه ما در شرکت هادیان توسعه فردا در ارتباط باشید.

شرکت هادیان توسعه فردا دارای مجوز رسمی از سازمان صنعت ، معدن و تجارت در زمینه ارائه خدمات مشاوره سیستم های مدیریتی می باشد.