استاندارد ایزو 10002 (سیستم مدیریت رسیدگی به شکایات مشتریان)

درخواست گواهینامه
مشاوره رایگان

استاندارد ایزو 10002

در اصل یک دستورالعمل یاراهنما است گواهینامه ایزو 10002 ازسری گواهینامه های مشتری مدار است.

هدف این استاندارد کمک رساندن به سازمان ها ، مشتریان و کلیه طرف های ذینفع می باشند. این استاندارد و استانداردهای بین المللی مشابه به دلیل داشتن رویکرد نظام مند و یکسان با شکایات می تواند به راحتی مورد استفاده سازمان ها قرار بگیرد.

مزایا ایزو10002 :

اافزایش رضایت مشتری از طریق ایجاد محیطی مشتری مدار که در مقابل بازخورها (شامل شکایات)، رفع شکایات واصله و افزایش توانایی سازمان در بهبود محصول و خدمات مشتری به صورت باز عمل می نماید؛

 الزام و تعهد مدیریت رده بالا از طریق تهیه و به کارگیری منابع از جمله آموزش کارکنان؛

 شناسایی و تشخیص نیازها و انتظارات شاکیان؛

فراهم کردن فرایندی باز، کارا و ساده برای شاکیان؛

تحلیل و ارزیابی شکایات به منظور بهبود محصول و کیفیت خدمات مشتری؛

 ممیزی فرایند رسیدگی به شکایات؛

 بازنگری اثربخشی و کارایی فرایند رسیدگی به شکایات

شرکت هادیان توسعه فردا پیاده سازی و اخذ گواهینامه های معتبر ایزو 9001 در کرمان ، تهران ، اصفهان و در شهرهایی که شبکه مشاوران شرکت وجود دارد ، انجام میدهد.

جهت اخذ ایزو در کرمان با ما تماس بگیرید.

شرکت هادیان توسعه فردا برترین ارائه دهنده خدمات مشاوره و اخذ گواهینامه های بین المللی ایزو در کمترین زمان ممکن در کرمان می باشد . شرکت هادیان توسعه فردا  نمایندگی شرکت های معتبر بین المللی را در زمینه ثبت و صدور گواهینامه های ایزو را  دارا می باشد.

شرکت هادیان توسعه فردا با هدف مشاوره و پیاده سازی انواع استاندارد های ایزو  در کرمان و به صورت کشوری  در سازمان  های بزرگ، متوسط و کوچک و با کادری مجرب تشکیل شده است.

 ( اخذ گواهینامه ایزو 9001 ، ایزو 22001، ایزو 14001، HACCP و HSE-MS و ایزو 45001 در استانهای کرمان، اصفهان، شیراز، تبریز، بوشهر، یزد، زاهدان، مشهد، بندرعباس وشهرستانهای جیرفت ، بم ، زرند ، بافت ،کهنوج ، قلعه گنج ، سیرجان ، رفسنجان و…)

جهت اخذ (دریافت – صدور –مشاوره– ممیزی –مستندات) استاندارد بین المللی ایزو ۹۰۰۱ در کرمان میتوانید با مشاوران با تجربه ما در شرکت هادیان توسعه فردا در ارتباط باشید.

شرکت هادیان توسعه فردا دارای مجوز رسمی از سازمان صنعت ، معدن و تجارت در زمینه ارائه خدمات مشاوره سیستم های مدیریتی می باشد.