شرکت هادیان توسعه فردا

در سال 1392 متکی به تجربه سالها خدمات مشاوره جمعی از فارغ التحصلان دانشگاهی تاسیس گردید مدیران مؤسس شرکت هادیان توسعه فردا ، فعالیت خود را در زمینة حرفة مشاوره مدیران آغاز نموده و با پشتوانه مستحکم علمی ، تجربی و با بهره جوییاز همکاری کارشناسان مجرب و کار آزموده مبادرت به تشکیل این شرکت در زمینه تحقیق ، آموزش و اجرای پروژه های مرتبط با سیستم های مدیریتیدر استان کرمان نمودهاند .رسالت این شرکت ارائه خدمات به مدیران در حوزه های مهندسی ، طراحی ، مشاوره و آموزش با کیفیتی در سطح جهانی و با استفاده از روش های نوین و روز دنیا بوده تا موجبات بالندگی سازمان ها را فراهم آورد .هم اکنون مدیران شرکت هادیان توسعه فردا با اعتقاد جدی به اصل مشتری مداری و با تکیه بر تجربیات ارزشمند و موفق خود در بیش از ده ها پروژة مدیریتی ، فنی و مهندسی درگستره وسیعی از سازمان های تولیدی و خدماتی آمادة خدمتگزاری به جامعة مدیریت کشور میباشند .

در ایران سیستم ها و طرح های مدیریتی زیادی وارد شده اند و در این بین بوده اند کسانی که با کپی برداری ناشیانه از این سیستم ها و اجرا در ایران دردی از صنعت و سازمان های ایران برنداشته اند که هیچ ، رنجی هم اضافه کرده اند.صدها سیستم مدیریتی و کیفیتی در جهان امروز وجود دارد و هر روزه روش های نوینی برای افزایش کیفیت و بهره وری عملکرد به وجود می اید. مسئله ای که در اینجا در میان ظاهر خوش رنگ این سیستم ها ناگفته می ماند استفاده درست و به جا و متناسب با شرایط ایران است. پیاده سازی این سیستم ها را بایستی بدست متخصصانی سپرد که درد سازمان های ایران را بدانند و دلسوز صنعت آینده این مرز و بوم باشند.

ما براین عقیدهایم که به کارگیری روش های مدیریتی نوین موجب تحول سازمان ها و فرهنگ حاکم بر آنها میگردد . این روش ها باید تمامی فرآیند های سازمانی را متأثر نماید . به منظور پاسخ گویی به نیاز روز افزون سازمان ها به راهکارها و خدمات نو واحد تحقیق و توسعه شرکت در فضایی مستقل و با در اختیار داشتن تیم کارشناسی توانمند همواره در جهت توسعه دانش ، نوآوری و ارائه خدمات جدید به مشتریان حرکت نموده و موجبات ارتقای توان عملیاتی شرکت را فراهم می آورد . ما مفتخریم که علی رغم تمام ناملایمات موجود بر سر راه خدمات مشاوره مدیریت ، همچنان با قدرت و استوار در مسیر خدمت ایستاده و پشتوانه عظیمی از اعتماد مشتریان عزیزمان را به عنوان سرمایه ای وصف ناپذیر توشه راه نموده ایم .