مراحل ثبت برند

درخواست گواهینامه
مشاوره رایگان

ثبت برند یکی از مهمترین زیر ساخت های آغاز و توسعه هر کسب و کاری می باشد . برند در حقیقت هویت وجودی یک کسب و کار است که محافظت نکردن از آن راه را برای سو استفاده دیگران هموار می کند.

برای ثبت نشان تجاری کافیست لیست کالاهایی که قصد دارید برندتان را برای آن ها ثبت کنید مشخص نمایید ، به طور مثال شما در زمینه قطعات خودرو فعالیت میکنید یا در زمینه بسته بندی خرما و یا خدمات مختلف

نام برند خود را برای استعلام اولیه به اعلام میکنید و پس از بررسی اولیه و در صورت احتمال ثبت ،نام درخواستی شما ارسال می شود. نکته ای که مهم می باشد قطعی نبود استعلام اولیه بوده و تا زمان اظهار نظر کارشناسان سازمان مالکیت معنوی نمی توان به صورت 100 درصدی ثبت برندی را قول داد . هر گونه تضمین در این خصوص منطقی نبوده و برای کلاه برداری می باشد و باید در این مرحله حواستان جمع باشد.

تمامی مشاوره های لازم در خصوص ثبت برند در اختیار شما قرار می گیرد و می توانید با آگاهی کامل در مسیر ثبت برند گام بردارید.

شرکت هادیان توسعه فردا برترین ارائه دهنده خدمات مشاوره ثبتی و ثبت برند در کشور می باشد . شرکت هادیان توسعه فردا با استفاده از وکلای مجرب در تهران کار ثبت برند شما را انجام می دهد.

شرکت هادیان توسعه فردا با هدف مشاوره برند سازی و ثبت برند به صورت کشوری در سازمان های بزرگ، متوسط و کوچک و با کادری مجرب تشکیل شده است.

جهت ثبت برند میتوانید با مشاوران با تجربه ما در شرکت هادیان توسعه فردا در ارتباط باشید.

شرکت هادیان توسعه فردا دارای مجوز رسمی از سازمان صنعت ، معدن و تجارت در زمینه ارائه خدمات مشاوره می باشد.